ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ

м. Вишгород
Логопед-дефектолог
Наш логопед-дефектолог працює з дітьми від 1,4 до 11 років з різноманітними порушеннями мови: запуск та розвиток мовлення, корекція звуковимови, ФФНМ, дислалія, дизартрія, логопедичний і зондовий масажі та інше.
Чому варто взяти консультацію логопеда у Вінні?
Якість і ефективність: заняття проводить досвідчений логопед-дефектолог, який допоміг багатьом впоратися з проблемами мовлення.
Високі результати вже після декількох занять.
Логопед-дефектолог з великим досвідом роботи.
Індивідуальна програма для кожної дитини з урахуванням усіх важлівіх факторів: характеру мовного порушення, вікових та індивідуальних особливостей дитини.
Для більш швидкого результату, наш логопед-дефектолог підбирає ефективний комплекс вправ і рекомендує батькам проводити їх вдома з дітьми.
Консультація та заняття триває 45 хвилин.
Живопис
Заняття поєднують як практику (малюнок), так і розповіді з історії мистецтва з показом слайдів та слухання класичної музики.
На заняттях діти знайомляться з різними матеріалами (гуаш, акварель, воскова крейда, вугілля, фломастери, пастель, олівці та ін.).
В студії живопису художник Наталія Юрченко вчить дітей правильно використовувати інструменти художника – тримати пензель, набирати потрібну кількість фарби на ворс, добре промивати його перед тим, як узяти інший колір. Вчить формоутворюючим рухам, роботі мазками, заливанню фону.
Для дітей від 3-х років, які відвідують садочки «Вінні»
Хімічне шоу
Тривалість ігрової програми 45 – 60 хвилин.
Така програма наукового хімічного шоу підійде для дітей від 4 до 12 років. Ми зможемо по-справжньому здивувати та зацікавити всіх учасників.
Враження – гарантовані!
Тут зібрані найцікавіші експерименти, цікаві для всіх без винятку.
Хімічне шоу – те, що вам потрібно!
Ви шукаєте щось цікаве для святкування дитячого дня народження? Чи просто хочеться влаштувати неймовірно веселе та незвичайне свято?
Аніматори
До кожного свята маємо індивідуальний підхід з урахуванням віку дитини та ваших побажань.
Обіцяємо серпантин посмішок, океан емоцій, яскравий настрій. На дітей чекає активний, веселий, незвичайний День народження!
Ми пропонуємо провести веселе, оригінальне свято разом з нами! Дружню компанію друзів на чолі з іменинником чекає затишна атмосфера, веселі аніматори, крута шоу-програма.
І вам хочеться, щоб він був особливим?
У вашої дитини скоро день народження?
Тільки для дітей, які відвідують садочки «Вінні»
Тривалість ігрової програми 1-2 години.
Репетитор
Виправити корявий почерк, за який в школі знижують оцінки. Навчимо писати акуратно, красиво, прищепимо навички каліграфії.
Заповнити прогалини в знаннях. Все, що дитина не зрозуміла в школі, вона розбере на наших уроках.
Розібратися в складних завданнях і підготувати домашнє завдання. Тепер після роботи ви можете відпочити або займатися справами, а не робити уроки.
Наш фахівець допоможе:
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ
ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
ДОПОМОГА УЧНЯМ 1-4 КЛАСІВ
Розвинути логічне мислення, уважність і прищепити любов до читання.
Підготуватіся до 1го класу або до державної підсумкової атестації (ДПА) в 4 класі.
Поглибити знання з усіх предметів, щоб успішно навчатися в 5 класі, коли з кожного предмета будуть різні вчителі.
Тривалість заняття: 40-45 хвилин.
Няня на годину
Тільки для дітей, які відвідують садочки «Вінні»
Дитина завжди буде під наглядом нашого турботливого співробітника Вінні.
Ми не просто доглянемо за вашою дитиною до вашого приходу, а займемося з нею корисними справами: будемо грати в захоплюючі ігри, читати цікаві книги; намалюємо яскравий малюнок, зробимо цікаву поробку, склеїмо забавну аплікацію; подихаємо свіжим повітрям на вулиці та зустрінемо маму/тата в чудовому настрої!
А може, навпаки, потрібно привести дитину на кілька годин раніше до початку занять згідно купленого абонемента?
Затримуєтесь на роботі, змінилися плани, можливо запрошені на корпоратив або застрягли в пробці, а дитина в цей час знаходиться у Вінні?
Дитячий фітнес, стретчинг, ігрова гімнастика
Наша мета – виростити здорову, щасливу, фізично розвинену дитину!
Основне завдання курсу – це всебічний розвиток дитини: підвищення рухової активності, формування моторики, розвиток пам'яті, уваги, координації, сили, гнучкості, мислення та творчості дитини через спортивні вправи та розтяжку.
Трівалість заняття 40-45 хвилин.
Для дітей від 3-х років, які відвідують садочки «Вінні»
Заняття спрямовані на: формування постави, поліпшення ходи та координації, розвиток розтяжки та гнучкості, спортивна дисципліна, зміцнення м'язів.
Ми розвиваємо та виховуємо дитину через любов, гру та розуміння з 2015 року!
«Вінні» – це більше, ніж навчання та виховання, це радість спілкування, творчості та пізнання.
Запис на індивідуальні заняття
Натискаючи кнопку «Надіслати», Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності