Як харчуються діти у дитячих садочках?

Харчування одна з основних складових здорового розвитку, тому цілком зрозуміло хвилювання батьків, які мають віддавати свою «домашню» дитину в садочок. Чи все необхідне буде отримувати малюк, як смачно і якісно його годуватимуть? А головне, чи буде він з апетитом наминати їжу після домашніх вишукувань і чи не залишиться голодним?

Поспішаємо заспокоїти всіх мам і тат: харчування в дитячих садах «Вінні» сьогодні ідеально збалансоване, максимально різноманітне і враховує всі норми діючих стандартів Інституту харчування РАМН. А головне, не зважаючи на обмеження в гострому, смаженому та жирному, – смачне та корисне, і містить всі необхідні поживні речовини, вітаміни та нутрієнти.

Необхідний для сил і росту м’язів білок малюки отримують зі свіженького дієтичного курячого м’яса, телятини, червоної риби та яєць. Джерелом жирів слугують масла соняшника та кукурудзи, що містять усі необхідні полі- та мононасичені кислоти. Кальцій необхідний для росту кісток малюки отримують з різноманітних молочних продуктів, а омега-3 жирні кислоти з риби та горіхів. Відновлювати вітамінний баланс допомагають свіженькі овочі та фрукти. Джерелом енергії слугують складні вуглеводи – різноманітні крупи та овочі. А ще наші кухарі залюбки балують малечу різноманітними смаколиками – власною випічкою та запіканкою, молочними коктейлями та смузі.

Тому, всіх впевнено запевняємо – для занепокоєння причин немає. А що стосується вподобань малюка – будьте готові до того, що, можливо, на перших порах ваше чадо трохи повередує, відвертаючись від незвичної, на його погляд їжі. Так, в дитячому саду йому ніхто не запропонує гостреньку гірчицю, улюблене смажене м'ясо або гамбургер. Але малюкам дійсно краще обійтися без смаженого, гострого і жирного. Всі примхи тимчасові. Звичайно, дитині доведеться звикати до нового меню, але все це тільки на благо її здоров'ю. А у веселій компанії однолітків процес дегустації нових страв і смакування завжди цікавіше.